Full Garbage Trash Can With Ffp2 Face Mask Standing Sidewalk Waiting Get Empty

Pořídil jsem manželce originální kytku. Místo radosti jí bylo špatně, rostlinu jsem musel odnést do kontejneru

Dát ženě květinu, není jen tak. Když chcete být opravdu originální, může se vám to vymstít. Koupíte druh, který není ideální na pěstování. A skončí v popelnici.

Květiny své ženě moc často nekupuji. Když jsem to udělal naposledy, bylo to naprosté fiasko. Květina, kterou jsem vybral, podle ženy příšerně páchla. Až se jí udělalo nevolno. Drahá rostlina musela skončit v popelnici. Alespoň vím, že příště mám raději koupit osvědčené růže, tedy klasické řezané květiny, které měla vždy ráda. Já se ale v tu chvíli snažil být originální a koupit něco, co jenom tak nesežene a co je zcela výjimečné.

Mohlo by vás zajímat:  Nádherné růže s omamnou vůní nabízí nespočet variant, z nichž si každý vybere

Originální, netradiční a poměrně drahá rostlina

Začal jsem pátrat, čím netradičním a originálním ji potěšit. Hledal jsem inspiraci různě na internetu a narazil na zcela vyhovující kombinaci. Na netradiční, originální a unikátní rostlinu, která navíc není ani nijak výrazně náročná na pěstování. Po bazarech jsem následně začal hledat možnost, jak ji koupit už předpěstovanou. A podařilo se. Našel jsem pěstitele z nedalekého města, se kterým jsem se rychle domluvil a následně vyrazil pro originální dar.

Nejprve radost, potom zloba

Když jsem květinu přinesl domů, byla žena nesmírně ráda. Měla radost, že jsem si na ni zase vzpomněl a že jsem jí daroval květinu. A ne řezanou, jak je mým stylem, ale tentokrát v květináči. Radost ale později vystřídala velká zloba. Doslova mi bylo nadáváno, že jsem měl vybírat obezřetněji. Květina je sice výjimečná a unikátní, ale nejenom v tom pozitivním smyslu. I když žena květinu také neznala, během chvíle si dokázala na internetu dohledat varování, že není vhodná pro každého a v interiérech může nadělat mnoho problémů. To jsme oba poznali.

Mohlo by vás zajímat:  Malý průvodce hnojivy: výběr je široký, každá rostlina tak najde to svoje

Zapáchala a musela do popelnice

Tou rostlinou, kterou jsem koupil, byl takzvaný zmijovec. Velmi zajímavá květina, která má však i svou negativní vlastnost. Když vykvete, enormně zapáchá. Vůni bych přirovnal ke hnijícímu masu. Bylo jasné, že něco takového doma nemůžeme mít a tak rostlina, za kterou jsem nedal malé peníze, nakonec manželku rozzlobila. V co teď alespoň doufám, je že nezjistí, kolik mě tato květina stála. Mám obavy, že když na to přijde, budeme mít tichou domácnost velmi dlouho.

Zdroj: Emailový příspěvek, autorský text
Přidat na Seznam.cz