Jediná chyba může pivoňky zničit. Málokdo přitom ví, kdy je správně přesadit

Pivoňky jsou velmi oblíbenými květinami, které můžeme vidět na mnoha zahradách. Mají velké květy, jsou velmi nápadné a také krásně voní. Jejich pěstování je jednoduché, ale musíte vědět, jaká pravidla dodržovat, abyste se z jejich krásy mohli dlouho radovat. Je to jedinečná rostlina, která potřebuje nejen pravidelnou zálivku. Proč byste pivoňky neměli přesazovat? Jak poznáte, že rostlina potřebuje přesadit? Zahradníci a pěstitelé rostlin milují především jarní měsíce, protože se mohou na zahradách dát do práce.

Nejkrásnější živý plot vytvoří jedině túje. Pro dokonalý vzhled potřebují dvě obyčejné věci

Túje jsou velmi častým doplňkem mnoha zahrad. Mají mnoho výhod a při správné péči jsou krásnou ozdobou zahrady. Navíc v podobě živého plotu nám poskytnou skvělé řešení, pokud chceme mít více soukromí. Túje nepotřebují spoustu péče, stačí, když jim poskytnete slunce a dostatek místa k růstu. Jak správně túje vysadit Jedná se o velmi tolerantní rostliny, které vám budou růst skoro všude. Avšak na správném místě porostou rychleji a budou vypadat opravdu krásně.

Macešky můžou zářit i na vaší zahradě. Díky jednoduché péči se stanou skutečnou ozdobou jara

Jarní macešky jsou velmi oblíbenými rostlinami, které najdeme na mnoha balkonech nebo parapetech. Jsou to květiny, které mají originální vzhled a dokonale splynou s ostatní přírodou. Aby ale mohly kvést, bude potřeba jim dopřát péči, kterou potřebují. Jaké požadavky mají tyto malé rostliny a jak jim je dopřát v co největším množství? Co je vlastně maceška za rostlinu? Maceška kvete velmi rychle.