Closeup Shot Beautiful White Anthurium Flower With Green Leaves

Rostliny dokážou vnést domů štěstí a bohatství. Inspirujte se dávným učením feng šuej

Znáte čínskou praxi plánování vesmíru feng šuej? Je to stará technika, podle které si doma můžete zajistit, že se vám bude dařit. Nejen rozmístění nábytku, ale také rostliny mohou ovlivnit to, jak se doma budete cítit. Květiny, které najdete v článku, vám přinesou nejen štěstí, ale také peníze. Rozhodně stojí za to je mít doma a poznat jejich sílu.

Díky feng šuej si můžete přivolat do domácnosti pohodu

Jestliže proniknete do tajů feng šuej, určitě poznáte jeho sílu. Doma se budete cítit dobře, bude se vám lépe usínat, spánek bude kvalitnější a také se budete moci těšit na peníze. Které rostliny vám zajistí štěstí a bohatství? Nejen rostliny, ale také barvy a předměty mohou do vašeho domova přinést blahobyt, ale také odblokovat stres nebo špatnou náladu.

Mohlo by vás zajímat:  Okrasná toulcovka si občas pěkně vymýšlí. Nespokojí se jen tak s nějakým prostředím

Vyhýbat byste se měli hlavně odkvetlým rostlinám, které nevypadají hezky na pohled, ale také mohou zničit dobrou auru ve vaší domácnosti. Naopak je vhodné si pořídit například květinu okřídlený květ, která je nejen nenáročná na pěstování, ale také pomůže do vaší peněženky přidat více peněz. Navíc tato rostlina čistí vzduch od toxických látek.

Zdroj obrázku: Pixabay

Zkuste orchidej, rostlinu s bohatými květy

Abyste se doma cítili dobře, můžete si pořídit také orchideje. Jsou to oblíbené květiny, které jsou kvůli svým požadavkům na pěstování vhodné spíše pro ty, kteří už mají zkušenosti. Orchideje zajistí ve vašem domově pohodu, nejvíce se hodí do ložnice. Milují vysokou vlhkost a také teploty kolem 25 stupňů. Jestli si přejete mít doma více peněz, vyplatí se koupit strom štěstí.

Mohlo by vás zajímat:  Květiny v obchodě mohou být lákavé a levné, obezřetnost je však na místě

Je to sukulent, který je velmi nenáročný. Hromadí vodu ve svých stoncích a také listech. Má rád světlé a teplé místnosti, a zalévá se podle toho, v jakém je zrovna období. V zimě je to pouze v případě, že je zemina suchá, v létě stačí jednou za dva týdny. Toulitka je další rostlina, která má ráda světlá místa. Dodá vám odvahu a také sebevědomí.

Zdroj: https://bloomscape.com/green-living/best-feng-shui-plants-for-the-home-according-to-the-pros/
Přidat na Seznam.cz