Party1

Připravte zahradní párty, na kterou nikdo jen tak nezapomene, a nebojte se zapojit fantazii

Kdo by neměl rád zahradní párty? My tedy rozhodně ano! Ať už jste mladý člověk, nebo starší, každý si rád posedí s přáteli či rodinou a popovídá si. Pokud takovou zahradní párty plánujete, poradíme vám pár základních tipů, jak ji přivést k dokonalosti. Není totiž nic horšího než koukat na své znuděné přátelé.

Začněte pár dnů předem

Není to zbytečné, věřte tomu. Pokud budete zahradní párty plánovat pár hodin předem, nebudete vědět, kam dřív skočit. Bude to celkově jeden velký chaos. Čím více věcí sepíšete, nakoupíte a připravíte dopředu, tím lépe pro vás. Budete méně unavení a více spokojení. Nakupte maso, naložte ho, vyrobte či kupte ozdoby, sežeňte pití a tak dále.

Mohlo by vás zajímat:  Říjen je měsíc úklidu i sázení některých druhů rostlin
Zdroj obrázku: Freepik

Máte nábytek?

Součástí každé zahradní párty je i nějaké posezení. Můžete si ho koupit, vypůjčit, ale také si ho můžete vyrobit. Například z palet. Jedná se o efektivní a stylové sezení. Nemusíte vyrábět kdo ví co. Stačí, když na sebe umístíte dvě palety a z třetí vyrobíte opěradlo. Přidejte i nějaké polštáře. Takto vyrobený nábytek umístěte kolem ohniště. Za vyrobené pohovky umístěte louče, které celý prostor rozzáří a ohřejí, navíc dodají párty ten správný jas.

Pohoštění

Jako první byste měli myslet na to, že budete muset sehnat nějaké síťky či víka, která budou bránit jídlo před nálety hmyzu. Zpět k jídlu, pokud vsadíte na jednoduchost, nic nepokazíte a navíc vám to zabere méně času. Salátům, do kterých plánujete umístit majonézu, dejte raději zálivku, krémové zákusky vyměňte za mini koláčky, čokoládové dobroty za méně kalorické. Můžete připravit mini pizzy, pizzové šneky, slané tyčinky z listového těsta, oříšky a mnoho jiného. Pokud budete mít na zahradě do večera i děti, vymyslete pro ně něco vydatného, a přitom jednoduchého, aby si to mohly vzít do ruky a odběhnout.

Mohlo by vás zajímat:  Na pastičky zapomeňte. Zbavit domov myší jde i mnohem chytřeji
Zdroj obrázku: Freepik

Nezapomínejte na pití

Zahradní párty jsou jako stvořené pro různé drinky. Různé míchané alkoholické, ale i nealkoholické nápoje. Pokud vymyslíte nějaké míchané drinky, hosté jistě budou nadšení a ocení, že jste neotevřeli pouze lahev a nenalili jim trochu do sklenice. Připravte nejlépe nějaké barevné drinky, které ozdobíte barevnou lžičkou, brčkem či deštníkem. Pro děti můžete připravit jogurtové smoothie s ovocem či kousky čokolády. Také nezapomínejte na zábavu a hudbu. Pouštějte nevtíravou hudbu a také ji nezesilujte, aby se všichni nemuseli překřikovat.

Zdroj: https://www.goodhousekeeping.com/uk/house-and-home/household-advice/a679410/garden-party-prep/
Přidat na Seznam.cz