257x332 1461453217 160045 Big

Jaro je tady! Jste připravení na zahradní párty?

Podíváte-li se ven z okna, zjistíte, že všudypřítomné sluníčko o sobě už opět dává vědět! Ostatně i teploty se šplhají nahoru a nejeden z nás už čeká na to, až úplně zmizí noční teploty pod bodem mrazu. Při tomto velkém natěšení na zahradnický start ovšem nezapomínejte ani na vybavení vašeho zahradního posezení. Pohoda na zahradě určitě není jen o tom, že se budete neustále vrtat v hlíně. Zahradní párty volají! Podívejme se na některé věci, jež vám nemohou chybět!

Mohlo by vás zajímat:  Velké procento lidí trpí nedostatkem vitamínu D. Získat ho do těla lze přitom jednoduše

Jedinečné specialisty z grilu

Léto je především specifické spoustou nádherných vůní. Vždyť kdo by se netěšil, až po zimě vytáhne svůj gril a pořádně rozpálí rošt? Pokud ale najdete váš gril už natolik zašlý, že byste na něm při čištění nechali ruce, zbytečně se nenamáhejte! Prostě si pořiďte nový model! Na trhu se nachází doslova skvostné zahradní grily. Zejména velké plynové variace s mnoha plotýnkami a rošty vypadají perfektně a jsou maximálně praktické. Disponují totiž spoustou odkládacích ploch a menší rošty se jednoduše vyjmou a očistí.

Mohlo by vás zajímat:  I malá plíseň dokáže způsobit velké zdravotní potíže. Vše zkažené se musí nemilosrdně vyhodit

Relax u bazénu

Letní odpočinek si mnozí představují tak, že se natáhnou přímo u bazénu a čas od času se půjdou svlažit. Jenomže jen takové položení na trávníku je dlouhodobě velmi nepohodlné. Proč byste také v době moderních lehátek měli zaujmout horizontální polohu pouze na povrchu trávy? Vybírat si lze především bytelná dřevěná zahradní lehátka a také skládací modely vyrobené z hliníkové konstrukce a textilu.

Pozor na přeháňky

Ani sebevíce horké a příjemné léto se neobejde bez přeháněk. Vzpomínáte si na situaci, kdy jste museli rozjetou zahradní párty stěhovat do interiéru? Nepříjemná záležitost, jíž se lze vyvarovat. Nemusíte přitom stavět novou pergolu ani jiné drahé zastřešení! Moderní nůžkový zahradní párty stan se o dostatečný komfort při ne zrovna slunečném počasí postará. Finančně vás vyjde ve srovnání se zmiňovanými stavbami na minimum.

Přidat na Seznam.cz