Write 1521999 1280

Míša: Opalovala jsem se na zahradě a netušila, co dělá náš soused. Po tomto zážitku raději budu zavřená doma

Po zážitku z loňského léta přemýšlím, zda se ještě budu na zahradě opalovat. Zjistila jsem totiž, co vždy dělá náš soused. Rozhodně mi to nebylo nijak příjemné. Až letos nastanou teplé sluneční dny, raději budu zavřená doba, jelikož zažívat to stejné co v loňském roce rozhodně nechci. Přitom nedělám nic neobvyklého. Prostě jenom nemáme zahradu plnou záhonů, ale naopak dokonale střiženého trávníku. Ta ten si dám lehátko a na něm začnu vždy chytat bronz. Mé každoroční opálení bylo vždy dokonalé, ale letos raději budu bílá jako stěna.

Mohlo by vás zajímat:  „Je vyprodáno, můžu vám nabídnout tyhle sazenice,“ naletěl jsem na průhledný obchodní trik

Letmé pohledy mi nevadí

Je jasné, že pokud se někde opaluje přitažlivá žena, každý muž se jenom tak letmo podívá. To bych nikomu nezazlívala. Ostatně i já se na koupališti také ráda podívám na muže v plavkách. Ale aby náš soused záměrně civěl a zíral, to je mi opravdu nepříjemné. Přitom se opaluji tak, abych nikoho nepohoršovala. Žádné nahoře bez, žádný nudismus, ale normálně v plavkách.

Zdroj obrázku: Pixabay

Když se opaluji, záměrně zírá

Nejprve jsem jeho pohledy ignorovala, ale potom jsem si začala všímat toho, že kdykoliv jsem se v létě šla opalovat, začal dělat na zahradě co nejblíže našeho plotu, a to ještě směrem k nám. Tedy jen proto, aby na mě mohl po celou dobu koukat. A tohle zírání mi bylo opravdu nepříjemné. I když jsem si dala lehátko kamkoliv, vždy si našel prostor s dobrým výhledem. Bylo jasné, že toto už dělá naschvál, jelikož na místech kde zrovna „pracoval“ nikdy dříve nebyl.

Mohlo by vás zajímat:  Lukáš: Vodu z vařených brambor nosím na zahradu po kýblech. Pro sousedy jsem podivín, ale mám svou teorii

Jeho poznámka mě zcela šokovala

Kdyby zůstalo jenom u toho zírání, snad bych to nějak překousla. On si ale nakonec neodpustil ani nemístnou poznámku. Jakou? Nejprve mě navrhl, že bych si mohla sundat vrchní díl plavek. Když jsem nereagovala, vystupňoval to tím, že by mi namazal jak záda, tak i předek. V tu chvíli jsem jeho směrem zakřičela pár vulgárních nadávek, sbalila se a šla domů. Raději budu letos neopálená, než poslouchat tyto oplzlé řeči postaršího dědka.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz