Marijuana 998664 1280

Gabriela: Zasadila jsem si několik neznámých semínek. Rostlina, která z nich vyrostla, mne málem dostala do vězení

Jsem vášnivou pěstitelkou čehokoliv, ale tato semínka jsem raději měla nechat být. Mohla jsem kvůli nim skončit i ve vězení, aniž bych to tušila. Dostala jsem se k nim totiž úplně náhodou. Účastnila jsem se narozeninové oslavy, kde jsem při závěrečném úklidu našla papírový sáček s nápisem „seeds“. A jelikož se k nálezu nikdo neměl, rozhodla jsem, že si semínka vezmu, zasadím a budu čekat na to, jaká rostlina vyroste.

Rostlině se celkem dařilo, a byla pro mě neznámá

Byla jsem zvedaná, jaká květina ze semínek vyroste. Zda to bude nějaká co znám, nebo neznámý druh. Nakonec to byla druhá varianta, jelikož danou rostlinu jsem neznala. Neměla ani typický charakteristický tvar jako ostatní v mé domácnosti, ani neměla žádný barevný květ. Říkala jsem si, co je to vlastně za druh a kde se vzal.

Mohlo by vás zajímat:  „Proč se hrabat v záhonech, když zelenina stojí pár korun,“ oponoval jsem vášnivému zahrádkáři
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Z informací o rostlině jsem byla šokována

Rostlinu jsem tedy vyfotila a svých přátel na Facebooku jsem se zeptala, zda nevědí, co by to mohlo být. Jakou reakci svým příspěvkem spustím, jsem v tu chvíli nečekala. Kamarádi ihned využili dané fotografie k tomu, aby si z mé osoby dělali legraci. A to skutečně různými způsoby. Místo aby mi napsali, o jakou jde rostlinu, mi říkali, že jsem dealerka, nebo drogově závislá. V tu chvíli mi začínalo docházet, co asi doma pěstuji.

Mohlo by vás zajímat:  Stela: Zahradu vedle nás koupil mladý pár. Když jsem viděla, co zde dělají, zakázala jsem chodit ven manželovi i dětem

Tou rostlinou byla marihuana

V tu chvíli mi došlo, co je to za rostlinu. Musela to být marihuana. Vyhledala jsem si ji na internetu a bylo to jasné. V tu chvíli jsem začala propadat panice, jelikož jsem zabrousila i k informacím o nelegalitě pěstování a tomu, co mi může hrozit. Rychle jsem ze sociálních sítí smazala příspěvek s fotkou této rostliny, tu jsem doslova vytrhla z květináče a rozhodla se ji spálit. Hlínu jsem rozsypala na kompost a tím zlikvidovala všechny důkazy. A pro příště si dám raději pozor, jaká semena si zasadím. Rozhodně to nebudou žádná neznámá. Jen mi stále vrtá hlavou, kdo je mohl na oslavu přinést, zvláště vzhledem k našemu vyššímu věkovému průměru.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz