Sad Lonely Latin Man Sitting Bar Pub While Drinking Beer

Kocovina po bujarém večírku na sebe nenechá dlouho čekat. Zbavte se jí rychle a jednoduše

Přehnali jste to na večírku a ráno trpíte jako zvíře? Ráno po alkoholovém dýchánku může být velmi bolestivé. Trýznivá bolest hlavy, nemůžete se ani hnout, nic se vám nechce a máte pocit, že umřete. Z téhle šlamastyky vás mohou dostat domácí zaručené triky, kterými se zbavíte kocoviny rychle a ještě během dne se zvládnete postavit na nohy.

Kocovina je stav, kdy je vám nanic

Kocovina může být příčinou problémů, jako jsou bolesti nebo nevolnosti či závratě. Když máte hlad, máte chuť na tučné a slané potraviny, které pak jíte v množství, které rozhodně není zdravé. Víkendový večírek plný jídla a alkoholu tak nemusí vaše tělo zvládnout a následující dny budete velmi trpět. Navíc pokud chcete zhubnout, tohle není ideální cesta.

Mohlo by vás zajímat:  Jak vyladit svou terasu k dokonalosti? Osvědčené tipy zaberou vždy

Následující ráno po alkoholovém opojení se nám rozhodně nechce vařit a vůbec vstávat z postele. Raději sáhneme po pizze nebo rychlém občerstvení, které zažene hlad a navíc bude rychle připravené. Kalorické bomby tím ale nekončí, mnoho lidí má chuť na sladké a obžerství tak vesele pokračuje. Dávejte si pozor nejen na to, co pijete, ale také na to, co budete následně jíst.

Zdroj obrázku: Freepik

Místo tučných jídel si dejte zdravější potraviny

Pokud si chcete něco dobrého dát, ale zároveň nechcete riskovat to, že vám bude špatně od žaludku, raději zvolte zdravější varianty jídel. Důležité budou asi sacharidy, které bude tělo potřebovat. Dejte si brambory nebo fazole, které si poduste. Zkusit můžete také zeleninové smoothie nebo kokosovou vodu.

Mohlo by vás zajímat:  Síla čisté přírody připraví organismus na všechny výzvy. Březová voda je zázrak dostupný každému

Odborníci na výživu také prozradili, že si můžete připravit chutnou avokádovou pastu. Jezte potraviny, které mají vysokou nutriční hodnotu. Zkuste nejen kokosovou vodu, ale také guacamole, které si připravte na toastu. Tuky, které tělu dodáte, by měly být kvalitní. Kokosová voda je vhodná nejen pro doplnění tuků, ale své tělo udržíte také hydratované.

Zdroj: https://www.insider.com/hangover-remedies

 

Přidat na Seznam.cz