Stylish Christmas Decorations Red Jingle Bells Lights Fir Branches With Ornaments Balcony European City Street Festive Decor Illumination City Center Winter Holidays

Vánočně vyzdobený balkon zpříjemní adventní čas a zútulní domov

Vánoční svátky jsou obdobím, kdy mnoho lidí zdobí své domovy a zahrady vánočními dekoracemi. Ale proč byste měli nechat vánoční náladu jen uvnitř? I váš balkon může být krásně ozdobený a přinášet vánoční radost venku. Zde je několik tipů, jak vyzdobit balkon na Vánoce a vytvořit tak útulnou a vánoční atmosféru.

1. Vánoční osvětlení: Prvním krokem k vytvoření vánoční atmosféry na balkoně je použití vánočního osvětlení. Zavěste řetězové světelné řetízky po celém balkonu nebo je obtočte kolem zábradlí. Můžete také umístit svíčky nebo světelné lucerny na stůl nebo parapet. Tmavé zimní večery budou díky osvětlení na balkoně kouzelné.

Mohlo by vás zajímat:  Černé oblečení může stále vypadat jako nové. O jeho sytou barvu se postará oblíbený nápoj

2. Vánoční ozdoby: Použijte vánoční ozdoby, abyste dodali balkonu vánoční nádech. Zavěste vánoční koule nebo větvičky smrku na zábradlí nebo na stěnu. Můžete také umístit vánoční ozdoby na stůl nebo na okenní parapet. Volte barvy, které ladí s vánočním dekorem uvnitř vašeho domu.

3. Vánoční korunky a girlandy: Doplňte vánoční dekorace na balkoně vánočními korunkami a girlandami. Korunky na dveře či zábradlí vytvoří útulnou atmosféru. Girlandy můžete obtočit kolem zábradlí nebo je pověsit na stěnu. Pokud máte prostor, můžete dokonce vytvořit vlastní vánoční věnec.

Mohlo by vás zajímat:  Šišky se na zahradě hodí jako hnojivo nebo mulč a usnadní zalévání rostlin
Girls Standing Balcony
Zdroj obrázku: Freepik

4. Vánoční rostliny: Vánoční rostliny, jako je vánoční hvězda (poinsettie), cypřišek nebo vavřín, mohou být skvělým doplňkem vánoční výzdoby na balkoně. Umístěte je do květináčů a postavte na stůl nebo na parapet. Vánoční rostliny dodají balkonu živou a svěží atmosféru.

5. Vánoční textilie: Použijte vánoční textilie, jako jsou ubrusy, polštáře nebo deky, abyste přidali do vánoční výzdoby na balkoně pohodlí. Barevné ubrusy na stůl a vánoční polštáře na venkovní nábytek mohou okamžitě změnit vzhled balkonu.

6. Vánoční hudba a vůně: Nezapomeňte na vánoční hudbu a vůně. Přehrávejte vánoční písničky nebo umístěte reproduktor na balkon pro vánoční atmosféru. Také vonné svíčky nebo olejové difuzéry s vůní skořice, vanilky nebo borovice mohou přispět k vánoční náladě.

Mohlo by vás zajímat:  3 tipy na domácí bělidla, která šetří přírodu i oděvy

7. Venkovní nábytek a doplňky: Pokud máte venkovní nábytek na balkoně, přidejte vánoční doplňky. Oblečte polštáře do vánočních obalů nebo přidejte vánoční ubrusy. Také světelné řetězy mohou být obtočeny kolem venkovního nábytku.

Vánoční výzdoba balkonu může být zábavným a tvořivým projektem, který přidá do vášeho domova vánoční náladu i venku. Nebojte se experimentovat s různými dekoracemi a vytvořte si svůj vlastní vánoční ráj na balkoně.

Zdroj: https://www.realhomes.com/design/balcony-christmas-decor
Přidat na Seznam.cz