Baking Tin With Tasty Chocolate Muffins Table

Plech na muffiny má jedno skryté využití. Přijde vhod především v létě, na každé zahradě

Muffiny jsou velmi populární pochoutkou, která není ani tak složitá na přípravu. Základem je však forma, tedy speciální plech, který je tvarovaný pro přípravu jednotlivých kousků. Málokdo ale ví, že daný plech má i další zajímavé využití. Přijde vhod především v letním období, na každé zahradě.

Léto jako ideální doba na grilování

V létě obvykle trávíme na zahradě každou volnou chvíli. Ne však proto, že se zde pouze staráme o zasazené rostliny a plodiny. Také zde velmi často odpočíváme a k tomu se váže další populární činnost. Tou je grilování, na které jsou Češi doslova experti. Každý má své odsvědčené postupy a recepty nejenom na maso a zeleninu, ale také na různé omáčky a dipy. A právě při jejich přípravě může přijít vhod známý plech, který ostatní využívají jenom na tvorbu muffinů.

Mohlo by vás zajímat:  Podzim je ideální pro výsadbu fíkovníku
Zdroj obrázku: Freepik

Tvar, který přijde vhod

Plech na muffiny není klasickým rovným plechem. Je tvarovaný pro vytvoření jednotlivých kousků známého dezertu. A právě toto tvarování se hodí i  v létě, při populárním grilování na každé zahradě. Nikoliv však, pokud jde o maso nebo zeleninu, ale pokud jde o přípravu populárních omáček. Už dávno to není jenom klasická hořčice nebo kečup, čím si maso vylepšujeme. Je stále běžnější, že si různé omáčky kupujeme, nebo vyrábíme. A potom nastává otázka, jak je jednoduše a pohodlně servírovat? A zde má forma na muffiny neocenitelnou funkci.

Mohlo by vás zajímat:  Zázračné hnojivo z odpadu. Banánová slupka bude velkým přínosem pro všechny rostliny

Skvělá volba pro servírování omáček

Plech na muffiny je díky svému tvaru jako stvořený pro servírování omáček. Ty nemusí být ve sklenicích, lahvičkách, nebo kelímcích. Jsou jednoduše dostupné v jednotlivých formách. Přitom dokonale odděleny, aby nedošlo k jejich smíchání. A přitom si každý u stolu může ochutnat třeba všechny, s každým soustem grilovaných pochoutek. Stačí k tomu jediné. Omáčky koupit nebo připravit, nalít do prohlubní a muffinovou formu dát do středu stolu.

Zdroj: Life Hacks
Přidat na Seznam.cz