42710

Lektvar ze tří bylin oddálí stárnutí a udrží tělo v harmonii

Existují způsoby, jak zpomalit stárnutí pokožky a celého těla. Kromě zdravé výživy a péče o pleť se určitě vyplatí zahrnout tento lektvar do denního menu. Můžete si jej připravit úplně sami a skoro zadarmo.

Oddálení stárnutí

Lidé už dlouho hledají způsoby, jak oddálit stárnutí těla. Už se prokázalo, že klíčem je zdravý životní styl, strava bohatá na rostlinné produkty a přiměřená dávka denního pohybu. Délka života závisí také na místě, kde žijete. Mezi místa, kde se lidé dožívají nejvyššího věku, patří ostrov Ikaria v Řecku, Sardinie v Itálii, Kostarika a Japonsko.

Mohlo by vás zajímat:  Různé barvy dýní můžeme kombinovat do zajímavých halloweenských dekorací

Je to hlavně kvůli zvýšené fyzické aktivitě, ale také zdravé stravě založené na ovoci, zelenině, zdravých tucích a rybách. Pijí se zde také bylinné infuze, které mají velký vliv na zdraví a pohodu. Mezi tyto infuze patří i jedna, kterou přezdívají lektvar dlouhověkosti. Ta se skládá z oregana, šalvěje a rozmarýnu. Všechny tyto bylinky mají podobné vlastnosti pro naše tělo.

Bunch Fresh Sage Light Wooden Table Selective Focus
Zdroj obrázku: Freepik

Lektvar dlouhověkosti

Tento lektvar dokáže očistit tělo od toxinů, eliminovat volné radikály, má protizánětlivý účinek, zpožďuje stárnutí, eliminuje oxidační stres, pečuje o správný krevní tlak a reguluje hladinu cukru. Oregano, šalvěj a rozmarýn mají také příznivý vliv na trávicí systém a trávicí problémy. Bylo prokázáno, že konzumace tohoto nápoje má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a může zabránit rozvoji kardiovaskulárních chorob.

Mohlo by vás zajímat:  Nepříjemný pocit pálení a bolest na hrudi jsou jen začátek. Reflux je nutné řešit včas

Lektvar dlouhověkosti se může pít každý den kvůli přírodním složkám. Existují však určité kontraindikace. Neměly by se k němu dostat ženy během těhotenství a laktace – šalvěj může inhibovat produkci mléka. Kromě toho se tyto bylinky nedoporučují konzumovat lidem trpícím trombózou, a to kvůli rozmarýnu.

Zdroj: https://delishably.com/beverages/ParsleySageRosemaryandThyme
Přidat na Seznam.cz