1010

Domácí koktejl ze čtyř ingrediencí postaví během nemoci zpátky na nohy

Čtyři ingredience, dobrý mixér a jeden den, to je vše, co potřebujete, abyste se opět postavili na nohy. Tento recept na protizánětlivý a protichřipkový koktejl proti chorobám potlačí jakékoli příznaky.

Domácí lék na chřipku

Tento lék je jednoduchý na výrobu, je efektivní a obsahuje pouze čtyři složky. Co je důležité poznamenat, nevynechávejte žádnou z nich ani nenahrazujte něčím jiným. Zvolené ingredience musí být čerstvé, šťavnaté a co nejvyšší kvality. Výhody tohoto nápoje jsou, že neobsahují alkohol, který se často nachází v domácích tinkturách nebo infuzích.

Mohlo by vás zajímat:  Doma připravené koření na maso nebo zeleninu překvapí svou intenzivní chutí. Využijte oblíbené bylinky

Důležitý je silný mixér, nejlepší je ten, co dokáže rozdrtit led nebo ořechy. Tento velice zázračný extrakt vás okamžitě postaví na nohy. Směs bude fungovat, když vás obtěžují první příznaky nachlazení, virové nebo bakteriální infekce. Mezi tyto příznaky patří například slabost, zimnice, bolesti svalů, bolest na hrudi a kašel. Dále to může být ucpaný nos a dutiny, bolest hlavy a horečka a samozřejmě škrábání nebo bolest v krku.

4111
Zdroj obrázku: Freepik

Recept na koktejl

Budete potřebovat 4–5 cm oloupaného čerstvého kořene zázvoru. Je důležité, aby byl čerstvý a šťavnatý, poté jeho protizánětlivý, hřejivý a antipyretický účinek bude nejsilnější. Dva celé citrony, oloupané ze slupky a bílých membrán a bez pecky, to dodá dávku vitamínu C a vlákniny. Dále potřebujete 4 velké polévkové lžíce přírodního medu, ten má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, a nakonec 250 ml minerální vody.

Mohlo by vás zajímat:  Nastartujte organismus hned po ránu: tyto čtyři smoothie nápoje dodají energii na celé dopoledne

Všechny ingredience vložte do mixéru a důkladně mixujte alespoň minutu při vysokých otáčkách. Výsledkem bude pěnivý, jasně žlutý, mírně krémový koktejl, velmi silný, ale zároveň i chutný. Pijte jej po sklenici, každých pár hodin během dne, jakmile pocítíte první příznaky nachlazení nebo chřipky. Směs neuchovávejte v chladničce, ale zkonzumujte hned po přípravě.

Zdroj: https://www.munchkintime.com/ginger-lemon-honey-syrup-recipe-natural-immune-booster/
Přidat na Seznam.cz