Blood Cholesterol Report Test Healthcare

Červený životabudič nakopne víc než šálek kávy. Zázračné složení sníží cholesterol a posílí imunitu

Pomocí jednoduchého nápoje si můžete snížit nejen cholesterol, ale také získat pro své tělo cenné látky, které pročistí orgány a pomohou vám nastartovat se na celý den. K přípravě nápoje vám budou stačit pouze dvě suroviny a vyrobíte si šťávu, která vás nabije energií, a budete díky ní také o něco zdravější. Je to kombinace, která je chutná a stojí za to ji vyzkoušet.

Vyzkoušejte sílu vitaminových bomb

Ochutnali jste někdy kombinaci červené řepy a červeného pomeranče? Jestli ne, rozhodně je na čase to udělat. Vitaminová bomba totiž tělu dodá všechno potřebné v jediném nápoji, díky kterému se budete cítit mnohem lépe. Vyplatí se tyto dvě potraviny mít ve svém jídelníčku, pravdou ale je, že zrovna červená řepa nepatří mezi oblíbené suroviny. Jak ale bude fungovat s červeným pomerančem?

Mohlo by vás zajímat:  Kompostovat může každý. Získané hnojivo je pro rostliny to vůbec nejlepší

Jedna sklenička denně bude stačit, abyste po nějaké době pocítily její účinky. Na přípravu nápoje budete potřebovat jen tyto dvě suroviny, záleží pak na vás, v jakém poměru je do šťávy přidáte. K tomu všemu je vhodné používat odšťavňovač, díky kterému bude vaše práce rychlejší. Šťávu si můžete dát ke snídani místo kávy nebo k odpolednímu čaji.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaké vlastnosti má tento blahodárný nápoj?

Pravidelnou konzumací této šťávy nejen podpoříte svou imunitu, ale také upravíte cholesterol a krevní tlak. Červené pomeranče v sobě skrývají spoustu vitaminu C, betakarotenu a draslíku. Díky tomu fungují proti cukrovce nebo rakovině. Červená řepa má zase antioxidační vlastnosti, hodí se také pro lidi, kteří trpí anémií.

Mohlo by vás zajímat:  Chránit si zrak je velmi důležité. Nejlepší prostředky nabízí sama příroda

Antokyany skvěle působí na oběhový systém, zlepšují průtok krve v srdci. Díky nim budete mít také lepší zrak. Kvůli těmto složkám mají červené pomeranče tak výraznou barvu. Spojením těchto dvou surovin získáte elixír, který může vaše zdraví podpořit, a rozhodně stojí za to ho vyzkoušet.

Zdroj: https://www.nhs.uk/conditions/high-cholesterol/how-to-lower-your-cholesterol/
Přidat na Seznam.cz