Equipment 2047314 1280

Tomáš: Na zahradě se nám objevily podivné díry. Neměli jsme vysvětlení a začali se bát do doby, než nám soused něco poradil

Když se na zahradě začaly objevovat podivné díry, začali jsme se bát. Nikdo ze sousedů je neměl a my pro ně neměli žádné vysvětlení. Bylo to velmi zvláštní, jelikož zahradu máme několik let a nikdy se zde nic podobného neobjevovalo. Samozřejmě čas od času tu bylo nějaké neznámé zvíře, jako ježek nebo krtek. Nikdy jsme se ale nebáli tak, jako po vzniku těchto děr.

Podivné díky se objevovaly stále častěji

Když se na zahradě objevily první dvě díry, bylo to sice zvláštní, ale nijak jsme tomu nevěnovali pozornost. Prostě jsem je zasypal a problém byl vyřešený. Po několika dnech se ale objevily další. A tak to pokračovalo po celé měsíce. V tu chvíli jsem byl znepokojen a začal jsem pátrat po tom, co by to mohlo být. Internetové diskuze k ničemu nevedly a ani oslovení odborníci si nevěděli rady. Tedy abych byl konkrétní, byli si jisti, že to rozhodně není od žádného známého druhu zvířete. V tu chvíli jsme začali mít obavy.

Mohlo by vás zajímat:  Metodu svého dědečka praktikuji každý den. Kvůli zalévání musím vstávat ještě za svítání
Zdroj obrázku: Pixabay

Ptal jsem se sousedů

Jelikož je naše zahrada v poměrně rozsáhlé zahrádkářské kolonii, obešel jsem i většinu sousedů a ptal se jich, zda nevědí, co by to mohlo být. Nikdo mi však uspokojující odpověď nedal. Tedy až na jednoho souseda, který nám nabídl, že nám půjčí fotopast. Díky ní bychom mohli zjistit, co se to na naší zahradě děje a zda je opravdu důvod k obavám.

Fotopast odhalila něco, co jsem nečekal

Postup s využitím fotopasti byl úspěšný. Po několika dnech jsme měli na zahradě nové jámy, a v zařízení řadu snímků. A já konečně zjistil, kdo za tajemné díry může. Zajímá vás to? Budete zírat stejně, jako jsem zíral já. Byli to moji kamarádi.

Mohlo by vás zajímat:  Tomáš: Byl jsem tak zaslepený pěstitel, že jsem si nespočítal náklady a teď lituji, že jsem si vše radši nekoupil

Mysleli si, že bude velká zábava v noci tajně chodit na naši zahradu a vykopat zde několik děr. A jakmile jsem se o tom před nimi zmínil s tím, že začínám mít obavy, přidali na intenzitě. Nyní jsem rád, že nejde o nic paranormálního. Na kamarády jsem byl pár týdnů naštvaný, ale nyní musím uznat, že se jim tento žertík vážně povedl.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu našeho čtenáře
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz