Okurkova Stava1

Šťáva z okurek podpoří detoxikaci a zdraví střev. Dopřejte si skleničku denně

Okurková šťáva má plno cenných vlastností, které přijdou vhod při léčbě různých problémů. Stojí za to zeptat se na recept, abyste si okurky mohli naložit také vy sami a mít klidně několik sklenic k dispozici ve sklepě. Okurková šťáva je prospěšná nejen při nemocech, ale také podpoří imunitu.

Nesprávnou stravou se můžete dostat do velkých zdravotních problémů

Zdravý životní styl by si měl osvojit každý z nás. Nesprávnou stravou se dostanete do zdravotních problémů, které mohou vést až k obezitě. Stěny střev jsou ideálním místem, kam se dostanou toxické látky. Právě tento proces můžete zvrátit pitím okurkové šťávy, která obsahuje prospěšné bakterie. Ty právě najdete v naložených okurkách, nebo spíše v jejich láku.

Mohlo by vás zajímat:  Cibule tvoří základ mnoha receptů, kromě typické chuti ovšem prospěje i jinak
Zdroj obrázku: Freepik

Šťáva z okurek je pro mnoho lidí známá jako „přírodní kartáč“. To znamená, že velmi výrazně přispívá k očištění těla. Navíc ji hodně lidí pije po náročném alkoholovém večírku, protože lák z okurek vyčistí žaludek a sníží žaludeční obtíže. Střeva musí fungovat správně a k tomu jim pomůže právě okurková šťáva. Můžete začít tím, že budete šťávu popíjet každé ráno po probuzení.

Pravidelným detoxem si můžete upravit funkci střev

Z okurek si můžete udělat smoothie a nastartovat tak svůj den. Je to výborný detox, který se vyplatí dělat pravidelně. Recept je přitom velmi jednoduchý. Okurka, půl sklenice vody a lžička řas v prášku. Důkladně všechno promíchejte a dvakrát denně pijte po dobu jednoho měsíce.

Mohlo by vás zajímat:  Je český česnek opravdu nejlepší, nebo jde jen o marketing
Zdroj obrázku: Freepik

A jaký bude výsledek? Pitím šťávy získáte zářivou pleť a také zhubnete několik centimetrů nejen v pase, ale také v jiných částech těla. Takového výsledku dosáhnete pouze v případě, že ostatní jídlo bude založené na zdravém životním stylu a bude do něj patřit také spousta zeleniny. Okurky si můžete naložit několika způsoby, existuje spousta receptů. Naložené okurky si pak můžete dopřát po celý rok.

Zdroj: https://food.ndtv.com/food-drinks/12-amazing-cucumber-juice-benefits-for-your-skin-hair-and-overall-health-1647681
Přidat na Seznam.cz