428153221 536ec99906

Práci vám usnadní kvalitní zahradní hadice

Zahrada je ozdobou každého domu. A proto je potřeba dodat jí dostatek vláhy, aby byly rostlinky a trávník krásně zelené a svěží. Ke správnému zavlažovaní je však nutné mít po ruce pár správných a užitečných nástrojů. Nejvýraznějším pomocníkem jsou hadice zahradní, které dnes můžete nakoupit se spoustou zajímavého příslušenství, jež nám ulehčí práci.

Zavlažování zahrady a její zalévání je v parném létě velmi důležité. Osvěžení potřebuje nejen velký trávník, ale také menší záhonky a skalky. Pokud jste se také rozhodli pro ruční zavlažování, pomůže vám s touto prací několik chytrých doplňků. A nebudou vás stát ani moc peněz.

Mohlo by vás zajímat:  Sice páchne, ale také nahradí mnoho chemických léků. K pěstování postačí trocha vody na parapetu

Hadice zahradní pro usnadnění zavlažování

Usnadní Vám nejenom zalévání, kropení, usnadní značně práci a nošení těžkých konev. Zásadní je její vhodný výběr. Jedině ten zaručí dobře a lehce prováděnou práci. Důležité je, aby byla odolná vůči slunci, dešti, aby byla z dobréno, pružného materiálu…

Při nákupu pro domácí zavlažování proto rozhodně nešetřete na investovaných penězích. Navštivte některý z hobby marketů a vyberte si z různých druhů hadic. K dostání jsou v různých délkách i průměrech. Zvolit ten správný průměr je velmi důležité. Pro zahrádky se nejčastěji pořizují hadice o průměru 1/2″ nebo 3/4″.

Mohlo by vás zajímat:  Na domácí chřest si musíme pár let počkat, jeho vynikající chuť za to ale stojí

Jak si zpříjemnit práci

Tu si zpříjemníte volbou správného povrchu. Povrch by měl být takový, aby nedocházelo k jejímu zamotávání či uzlování. V současné době se na trhu setkáte s hadicí zahradní, která je vybavená povlakem SkinTech. Ten zaručí její snadné klouzání po povrchu zahrady. Také překážky zvládá takováto inovativní hadice s přehledem, bez přetáčení a uzlování.

Pokud jste však začátečník a vaše zahrada má jen jednoduché uspořádání, postačí vám obyčejnější a levnější varianta. Každý zahradník má své individuální požadavky na kvalitu. Například u firmy Gardena je možné si vybrat ze tří tříd Premium, Comfort, Classic a Standard, což dává každému možnost volby.

Přidat na Seznam.cz