Urban Pigeon Eating Seeds Balcony People Any Purpose

Otravné holuby z balkonů vyženou jednoduché metody. Stačí využít to, co nesnesou

Balkony jsou zpravidla místem odpočinku a relaxace. Na mnohých najdete uskladněné věci. Vybavení, které na něm necháváme, ale může přilákat nezvané hosty, kterými jsou holubi. Oblečení nebo věci uskladněné na balkoně mohou zašpinit svými výkaly, a proto je nutné myslet především na pořádek. Jak jinak vyhnat holuby z balkonů nebo parapetů?

Při vyplašení holubů děláme spoustu chyb

Hlavní chybou většiny lidí je, že holuby krmí. Pokud to budete dělat, můžete si být jistí, že se jich už nezbavíte. Holubi jsou velmi nebezpeční, protože mohou přenášet různé nemoci. Krmením holubů ale můžete uškodit nejen jim, ale také svému okolí. Ptáci se živí čímkoli, co najdou na zemi. Městští holubi si rychle zvyknou na přítomnost lidí a potom už bude obtížné se jich zbavit.

Mohlo by vás zajímat:  Balkon před holuby ochrání instalace sítě nebo domácí repelent ze dvou surovin

Jestli nechcete mít holuby na balkoně, je dobré tomu předcházet. To můžete udělat několika způsoby. Jestli máte správné prostředky, bude to snadné. Bohužel je nezákonné ničit holubí hnízda, stejně jako holuby zabíjet. Jak vyhnat holuby z balkonu? Můžete si pomoci různými odpuzovači, které koupíte v obchodech, ale vystačit si můžete i s domácími metodami.

Zdroj obrázku: Freepik

Jaké prostředky jsou vhodné k vyhnání holubů?

Prvním řešením mohou být naftalínové kuličky. Odpuzují nejen hmyz, například moly, ale také právě holuby. Můžete je zavěsit na balkon a ptáci se mu budou obloukem vyhýbat. Je to velmi účinný způsob, jak se jich zbavit. Naftalínový zápach je pro holuby velmi intenzivní a trvalý. Jestli je chcete vystrašit, můžete použít také jiné produkty, které vydávají silný zápach.

Mohlo by vás zajímat:  Díky jednoduché surovině z kuchyně budou orchideje růst a kvést jako o závod

Takovým je třeba ocet, ale pokud ho budete mít na balkoně, musíte počítat s tím, že domácnost může trochu zapáchat. Holubi ale nemají rádi ani vůni osvěžovačů do auta nebo pánských deodorantů. Proto je můžete také vyzkoušet k tomu, abyste holuby zaplašili.

Zdroj: https://worldbirds.com/how-to-get-rid-of-pigeons/
Přidat na Seznam.cz