Banch Bananas Sliced Banana Pot Table

Káva s mlékem už nikoho nepřekvapí. Ale v kombinaci s tímto ovocem získá nový rozměr

Tento nápoj je oblíbený hlavně proto, že hned po ránu dodá spoustu energie. Smícháním kávy s banánem vznikne kombinace, kterou si zamilujete a možná s ní potěšíte i své blízké. Zkuste jim naservírovat tuto energetickou bombu, která vašemu tělu dodá potřebné látky, které potřebuje.

Nápoj, který vás nastartuje

Pokud jste milovníkem kávy, tak víte, že nejlepší je pít ji černou. Spousta z nás si ji ale připravuje s mlékem a cukrem. Do kávy si můžete přidat i med a zkuste také netypickou variantu s banánem, která je velmi chutná. Banány máme spojené především s pečením, ale můžeme si je také nasušit nebo použít právě do kávy. Banány patří mezi ovoce, které je velmi oblíbenou svačinkou.

Mohlo by vás zajímat:  Nepochopitelný zájem o orchideje ukazuje na neznalost mnohých lidí. Bez rozmyslu pořizují rostlinu, kterou neumí pěstovat
Zdroj obrázku: Freepik

Mají mnoho nutričních hodnot, jsou zdravé pro naše tělo, navíc obsahují spoustu vitaminů i dalších prvků, které jsou nezbytné pro lidské tělo. Banány umí snížit krevní tlak, jejich konzumací budete přirozeně posilovat svou imunitu. Dokážou dokonce pozitivně ovlivňovat paměť. Káva obsahuje kofein, který nastartuje na celé dopoledne a navíc snižuje únavu. Pití kávy se doporučuje hlavně ráno a dopoledne.

Kombinace kávy a banánů vás příjemně překvapí

Pokud nevíte, co od takového nápoje očekávat, budete překvapeni jeho lahodnou chutí. A jak si takovou vitaminovou bombu vůbec připravit? Je to velmi jednoduché. Dodáte si energii, kterou budete potřebovat nejen před sportovním výkonem, ale také před tím pracovním. Stačí jen smíchat tyto dvě suroviny dohromady a máte hotovo.

Mohlo by vás zajímat:  Překvapivý objev pěstitelů ukazuje, že rostlinám se lépe daří, když na ně mluvíme

Do nápoje můžete také přidat horké mléko, kterým se zahřejete. Pokud ho chcete mít ještě sladší, můžete do kávy s banánem přidat med. Možná budete překvapeni vzniklou kombinací chutí, ale také tím, kolik energie vypitím tohoto nápoje získáte. Ovoce si můžete do kávy nakrájet nebo rozmixovat.

Zdroj: https://www.quora.com/What-happens-when-I-eat-bananas-with-a-cup-of-coffee
Přidat na Seznam.cz