Housefly 3683002 1280

Známá influencerka prozradila jednoduchý trik, který odežene všechny mouchy na míle daleko

S jarem a létem se do našich domácností vrací nepříjemný hmyz. Venku komáři a doma mouchy. Jejich nepříjemné bzučení a poletování u nosu dokáže naštvat i toho nejtrpělivějšího kliďase. Mouchy nejenže jsou velmi otravné, také mohou přenášet mnoho nemocí. Proto přicházíme s osvědčenými způsoby, jak tyto nezvané hosty z domu vyhnat.

Jak přimět mouchy, aby se vašemu domu vyhnuly?

Na sociální síti Facebook se ve Velké Británii objevil trik, díky kterému je možné odlákat mouchy od dveří domácnosti. Sophie Hinchliffe, známá jako paní Hinch, na své stránce Perfect Lady of the House prozradila jednoduchou metodou, která odežene všechny mouchy i ostatní hmyz z domova a altánů. Tento skvělý způsob, který sklidil velké nadšení u fanoušků, najdete níže.

Mohlo by vás zajímat:  Ženy, které chtějí být krásné a mít pleť bez pupínků, by se měly pořádně najíst. Zelenina ze zahrady funguje líp než chemie

Pro odpuzovač hmyzu budete potřebovat:

  • igelitový sáček,
  • vodu,
  • pár mincí.

Do igelitového sáčku nalijte trochu vody a do vody přidejte pár mincí. Tento sáček zavěste k oknu nebo ke dveřím domu.

Zdroj obrázku: Pixabay

Jak je možné, že tento trik funguje?

Proč se tohoto na první pohled obyčejného sáčku mouchy bojí? Mouchy mají jiné oční vidění než lidé. Při letu si myslí, že se jedná o zavěšené vosí hnízdo, a tak se raději okolí tohoto fiktivního hnízda vyhnou obloukem. Navíc nemají rády vodu a ani barvy, které se blýskají odraženým světlem od ponořených mincí. Efekt je dokonalý.

Mohlo by vás zajímat:  Proměňte svou zahradu v prostor, ve kterém bude radost trávit čas

Použití v praxi

Reakce a komentáře sledujících na Facebooku byly neuvěřitelné. Nejen že jich bylo kolem tisíce, ale skoro každý obdivovatel, který tento trik vyzkoušel, měl kladnou reakci. Psali například: „Dnes jsem pověsil pytlík u dveří zimní zahrady a neviděl jsem ani jednu mouchu, opravdu to funguje!“. Pokud ani vy nemáte rádi otravný hmyz, za pokus tento levný a snadný trik určitě stačí.

Zdroj: https://www.irishmirror.ie/news/world-news/mrs-hinch-fans-share-penny-27055229
Přidat na Seznam.cz