Malotraktor

Zahradní malotraktor, se kterým lehce posekáte velkou trávu i nepřístupný terén

S příchodem jara se těšíme na zelenání se luk a zahrad, ale nezřídka se stane, že pár dnů proprší a nám z ničeho nic tráva přeroste. Sečení je v takovém případě poměrně komplikované. Tráva je hustá, vysoká, špatně prosychá, což způsobuje ucpávání malých sekaček a neustálé přerušování práce, abychom vysypali koš, případně ručně odstranili překážející trávu…

Máte-li větší zahradu, je sekání trávy malou zahradní sekačkou zdlouhavé a pracné. I když máte k dispozici pojezd, který značně práci usnadní, po dvouhodinovém a delším sečení jistě začnete uvažovat o pořízení si praktického malotraktoru na sekání a mulčování trávy.

Mohlo by vás zajímat:  Přežijte jaro bez úhony!

Vyberte si malotraktor přesně podle vašich požadavků

Než se rozhodnete pro koupi malotraktoru, zvažte několik faktorů.

  • Potřebujete jej k domácímu, nebo profesionálnímu využití?
  • Chcete trávu sbírat, nebo mulčovat?
  • Jak veliká je plocha vašeho pozemku?
  • Jaký je sklon plochy, kterou potřebujete sekat?
  • Jak často budete malotraktor využívat?

Na webových stránkách jičínského prodejce a výrobce malotraktorů Seco GROUP, můžete všechny zmiňované kritéria vyplnit. Jednoduše tak zjistíte, které zahradní malotraktory Seco jsou pro váš pozemek nejvhodnější.

Mohlo by vás zajímat:  Správné usušení hub zaručí uchování jejich chuti a bezpečné skladování

Důmyslné a nezastupitelné malotraktory Seco

Vyberete-li si kupříkladu mulčovací traktor Goliath, získáte dokonalý stroj. Disponuje pracovním záběrem 92 nebo 110 cm, pohonem 4×4 a zajistí bezproblémovou pravidelnou či občasnou péči i těch nejhůře dostupných povrchů.

Je vybaven sklopným bezpečnostním rámem a systémem zapínání žacího ústrojí soft-start. Sečení a odstraňování náletových dřevin není to jediné, co Goliath umí. Po připojení předního závěsu jej můžete využít se sněhovou frézou či radlicí, po připojení zadního závěsu k tažení vozku. Nic nebrání tomu, abyste jej používali a ulehčovali si s jeho pomocí práci v průběhu celého roku.

Mohlo by vás zajímat:  Ovocné chipsy jsou lehkou chuťovkou, ne vždy ale patří do zdravého jídelníčku

Navštivte webové stránky společnosti Seco GROUP a najděte ten správný zahradní malotraktor, který bude ideálním pomocníkem při sečení právě pro vás.

Přidat na Seznam.cz