Lit Candles Dry Maple Leaves Pumpkin Stack Books Autumn Still Life Interior Decoration House Cozy Home Concept

Vytvořte si doma pravou podzimní atmosféru

Každé roční období s sebou přináší jednu velmi milou činnost, a to zdobení našich obydlí. Někdo je na tuto aktivitu méně, někdo více. Tak jako tak nám ale pár dekorací pomůže vytvořit tu správnou atmosféru. Je pak už jen na vás, jestli jste na dekorace okatější, či pouze decentnější. V dnešním článku vám přineseme tipy na obě varianty. Pro více informací čtěte dál.

Decentní podzimní výzdoba

Pokud chcete zvolit opravdu decentní podzimní výzdobu, je dobré vsadit na jistotu a tou jsou zejména tlumené, zemité barvy. Ty vám pomohou k vytvoření trochu klidnější, méně barvité atmosféry. Stejně tak můžete zvolit přírodní materiály, které jsou pro podzim typické. Může mezi ně patřit popadané listí v ne příliš výrazných barvách a další přírodniny, jako jsou kaštany, žaludy či kůra. Tohle vše pak můžete doplnit svíčkami, které svým měkkým osvětlením svážou všechny tyto aspekty k sobě a krásně je propojí. Ještě k tomu vám obydlí i provoní.

Mohlo by vás zajímat:  Živý plot vytvoří útulnou zástěnu před okolním světem, vybírejte podle svého vkusu
cozy-autumn-still-life-windowsill-warm-wool-sweaters-scarf-pumpkins-maple-leaves-cup-cocoa-with-marshmallows-waffles
Zdroj obrázku: Freepik

Hravější, ale stále tlumenější cesta dekorování

Pokud máte děti nebo jste zkrátka na trošku hravější doplňky či potřebujete popustit uzdu své kreativitě, můžete zvolit nějaké pro podzim typické kousky. Mezi ty patří jistě dýně. S dýňovou tematikou najdete na podzim v obchodech spoustu kousků. Ať už jsou to hrnečky, svícny, deky, či v podstatě cokoli dalšího. Použít můžete i dýni čerstvou, kterou si můžete například vydlabat a vyřezat. Zvolit můžete i motivy ježků či dalších podzimních zvířátek.

Mohlo by vás zajímat:  Pečivo kupuje na týden dopředu, zná desetivteřinový trik jak ho udržet stále měkké

Dům jako z filmu Tima Burtona

Pokud si chcete podzim opravdu užít a jste milovník hororů, halloweenu a strašidel, neváhejte ani s motivy kostlivců, duchů, umělými pavučinami a spoustou dalších věcí. Budou se vám hodit i věci s potiskem černých koček či různých monster. Můžete si vytvořit svůj vlastní strašidelný dům a atmosféru doladit tím, že si pustíte strašidelný film.

Zdroj: https://www.country-classics.com/apartment-living-blog/fall-decorating-ideas-for-your-apartment
Přidat na Seznam.cz