Luxury Wedding Table With Flowers Trees

Růže v boxu jsou elegantní alternativou k běžné kytici. Každou ženu jejich krása nadchne

Květiny v krabičce jsou módním a praktickým trendem v květinářství. Růže jsou přitom hlavní květinou, na kterou odbornice i zákazníci sázejí. Zaručeně si totiž vždy získají srdce obdarovaného bez ohledu na příležitost. Abyste si je užili mnohem déle, odborníci radí, abyste je nedávali blízko ovoce. Růže nemají rády zejména jablka. V jejich blízkosti brzy uvadají.

Světový trend v květinářství

Kytice v boxu se staly senzací po celém světě již před několika lety a velmi dobře se tento trend uchytil také ve střední Evropě. Květiny v krabici nejsou jen hotovým konceptem, ale také velmi elegantním způsobem, jak věnovat květinový dárek. Box je velmi pohodlný, protože ho lze snadno přepravovat. U řezaných kytic vždy riskujete, že je při převozu zničíte. Navíc jsou vhodné prakticky pro každou příležitost. Muži je navíc kupují rádi svým ženám jen tak pro radost, protože vypadají jednoduše krásně.

Mohlo by vás zajímat:  Čím nakrmit koně, aby se těšil pevnému zdraví?
Zdroj obrázku: Freepik

Jaké typy růží jsou do krabice nejlepší?

Během letošního roku byl podle polské květinářky Jolanty Jagodzińské populární černobílý box s názvem Casanova, který obsahoval i sladké makronky jako malý bonus pro zákazníky. Velmi oblíbeným druhem je ale také Dolce vita v bledě růžových tónech nebo Primabalerína v příjemných, růžových tónech. Barva má silnou symboliku a při nákupu je zapotřebí, abyste na to mysleli.

Červená označuje lásku a vášeň. Bílá růže signalizuje čisté úmysly chlapce, který ji přinese své milé. Bledě růžová znamená vděčnost a obdiv, ale také přátelské city. Oranžová barva má zajímavý význam – vyjadřuje hlubokou touhu. Kromě červené je to také skvělý způsob, jak vyjádřit své emoce, aniž by to působilo jako klišé. Co se čísla týče, neexistují žádná pravidla. Boxy se často dělají po 4 nebo 12 kusech, ale existují také květinové dorty, které pojmou asi 40 květin. Suchých čísel se proto nemusíte vůbec obávat.

Zdroj: https://www.jacksonandperkins.com/ultimate-guide-rose-types/a/types-of-roses/
Přidat na Seznam.cz