Asian Woman Weight Loss Diet Concept

Pozitivní návyky zlepší náladu i náš vzhled. Hubnutí nemusí být dřina

Dáváte si ráno malou rozcvičku? Pijete na lačno sklenici vody s citronem nebo máte jiné návyky, které vás nastartují do nového dne? I takové mohou urychlit hubnutí. Každodenní návyky vám pomohou nejen se oprostit od těch špatných, ale díky ním budete rychleji hubnout, a pokud uvidíte výsledky, vaše snaha pak bude o to větší. Podívejte se, co je dobré začít dělat, abyste se konečně cítili dobře!

Některé návyky bude těžké dodržovat

V prvním případě se budete muset naučit vstávat každý den ve stejnou dobu. Jde to velmi těžko, zvlášť pokud pracujete v provozu. Nicméně tento návyk může hodně ovlivnit funkci metabolismu. Ranní vstávání není pro nikoho jednoduché, proto bychom si ho měli co nejvíce zpříjemnit. To můžete udělat nejen ranní rozcvičkou, ale také dobrou snídaní, která by měla být základem celého dne.

Mohlo by vás zajímat:  Kopřivové hnojivo doplní do půdy zásadní minerály pro prospívání rostlin

Vhodné bude dávat si sklenici vody na lačný žaludek. Některé studie už prokázaly účinek tohoto zvyku. Do sklenice vody si navíc můžete přidat šťávu z citronu, trochu pepře nebo skořici. Urychlíte tím hubnutí a bude se vám mnohem více dařit. Energie budete mít na rozdávání. Kromě toho se vyplatí hned po ránu se protáhnout. Také tím můžete nastartovat tělo. Musíte ale vědět, jak cvičit správně, abyste si naopak neublížili.

Zdroj obrázku: Freepik

Nedávejte si sladkosti a omezte i bílou mouku

Káva není po probuzení dobrým řešením, ale mnoho lidí si bez ní ráno neumí představit. Pokud se jedná o kávu kvalitní, do které si už nepřidáváte mléko ani cukr, můžete si ji dopřát. V opačném případě ale bude lepší ji vynechat, stejně jako sladkosti nebo bílou mouku. Místo klasického rohlíku si raději dejte míchaná vejce se zeleninou. Dbejte také na pravidelný pohyb, stačí odpolední procházka s dětmi nebo vezměte kamarádku.

Mohlo by vás zajímat:  Celulitida trápí všechny ženy bez rozdílu. Díky našem čtyřem tipům zmizí mnohem rychleji

Hned na začátku hubnutí se můžete zbavit několika kilogramů tím, že omezíte sladké, alkohol a právě bílou mouku. Budete se již po několika dnech cítit o něco lehčí a za několik týdnů to poznáte také na svém oblečení.

Zdroj: https://www.sutterhealth.org/health/weight-management/10-weight-loss-tricks-that-really-work
Přidat na Seznam.cz