Triko 4tech

Nepodceňujte pracovní oblečení. Komfort je na prvním místě

Roztrhaná trička a kalhoty jsou věčným problémem všech domácích kutilů nebo zahrádkářů. Každou chvíli je potřeba kupovat nové oblečení na práci, a to se značně odráží na vaší peněžence. Už vás to nebaví? Žádný div. Možná je na čase investovat peníze do kvalitnějšího pracovního oblečení, které vám vydrží déle.

Funkce pracovní vesty

Abyste se cítili pohodlně při práci, měli byste volit takový oděv, který nebude nikde škrtit, škrábat a bude dobře odvádět pot. Většina mužů pracovní trika moc neřeší. Prostě si vezmou první starší bavlněné tričko, které je po ruce. Pravdou je, že to není zas tak špatný nápad. Problém je bohužel v tom, že se rychle zničí, zejména při zvláště náročných pracích. Trika z odolnějších materiálů stojí sice více peněz, ale jejich životnost je o poznání delší. Pokud ji chcete ještě prodloužit, pořiďte si vestu. Ta slouží jako druhá vrstva, která nejen zahřeje v chladnějších dnech, ale ochrání spodní vrstvu před zatržením. Kvalitní pracovní vesty jsou z odolného materiálu, takže vydrží daleko více než obyčejná trika. Kromě toho jsou velmi praktické, jelikož disponují řadou kapes, do kterých můžete schovat menší pracovní pomůcky a jiné předměty.

Mohlo by vás zajímat:  Vitamin C podporuje proces fotosyntézy a chrání rostliny před stresem

Obuv na práci i na výlet

Takzvaná vycházková obuv se skvěle hodí nejen na výlety do přírody, ale také pro práci na zahradě. Mnoho lidí si ji oblíbilo natolik, že ji nosí i do práce, pokud nejsou svázáni nařízeným dresscodem. Je to vlastně celkem logické. Vycházková obuv bývá ta nejpohodlnější, kterou v botníku najdete. Vyniká vysokou pevností a odolností a zároveň je tvarovaná tak, abyste se v ní cítili dobře i při delších túrách. Špička těchto bot bývá zesílená, aby se zabránilo okopání. Povrch je většinou tvořen voděodolným materiálem, takže vás nezaskočí ani déšť. Nezapomínejte se však o obuv dobře starat. Správná péče zajistí, že vám boty vydrží několik let.

Přidat na Seznam.cz