Mothers Day 1374360 1920

Mnoho lidí netuší, že na své zahradě pěstují tato chutná a silná afrodiziaka

O přípravcích s afrodiziakálními účinky, které můžete zakoupit v sex shopech i v některých lékárnách, jste už určitě slyšeli. Nejde tak úplně o léčiva, proto jejich prodej není nikterak regulován. A většinou jsou na přírodní bázi. To znamená, že pokud si chcete milostný život zpestřit něčím, co vás i vašeho partnera trošku povzbudí, můžete vyzkoušet i přírodní zdroj afrodiziakálních látek. V našem dnešním článku vám představíme ty nejchutnější.

Čokoláda

S čokoládou to pochopitelně nesmíte přehánět, pokud sníte celou tabulku mléčné čokolády, pravděpodobně si budete muset dát s těžkým žaludkem šlofíka. Afrodiziaka pochází z kakaa, a tak je dobré zvolit opravdu kvalitní čokoládu s jeho vysokým obsahem. Čím vyšší procento kakaa, tím více fenylethylaminu. A právě ten je známý jako droga lásky, neboť umožňuje prožívat silnější orgasmus. Při milostných hrátkách pak stačí jedna kostička čokolády.

Mohlo by vás zajímat:  Kvůli častým chybám orchideje strádají a nekvetou. Důležité je místo, zálivka i kvalitní substrát

Levandule

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Levandule patří do skupiny adaptogenů, tedy látek, které tělu pomáhají vypořádat se se stresem či hormonální nerovnováhou. Kromě toho uvolňuje svaly a fyzické napětí. Díky těmto vlastnostem dovede levandule prodloužit mužskou výdrž, zatímco ženám pomáhá k intenzivnějšímu prožitku. Pokud chcete levanduli konzulova, nejlepší je v podobě jedlého levandulového oleje. Kromě toho existuje levandulová kosmetika nebo masážní oleje s levandulí.

Červené ovoce

Sytě rudá barva odjakživa symbolizuje lásku, vášeň a silné emoční prožitky. Není to náhodou, naše vnímání barev je takto geneticky naprogramované. A proč právě červené ovoce? Většina jeho druhů má kromě barvy, která účinkuje sama o sobě, také vysoký obsah lykopenu. Ten má povzbuzující účinky především na mužské libido. Červené ovoce proto může zpestřit vaše postelová dobrodružství. Hodí se k tomu například:

  • jahody
  • červené grapefruity
  • goji
  • granátová jablka
Přidat na Seznam.cz