Glass With Cold Whiskey

Dostat led ze sáčku je někdy umění. Naštěstí existuje snadný trik, se kterým je to hračka

Kostky ledu jsou v létě velkým spojencem, který nám pomáhá přečkat vysoké teploty. Přidáváme je do kávy, koktejlů nebo limonád. Většinou si je v mrazáku připravujeme sami pomocí speciálních forem a sáčků. Ukázalo se, že většina lidí se s jejich vyndáváním zbytečně trápí, protože netuší, jak tyto formy správně používat. Jak jste na tom vy?

Návod, jak správně používat sáčky s ledem

Na výrobu ledu existuje hned několik produktů. Máte-li doma lednici s funkcí výroby ledu, máte po starostech. Všichni ostatní ale potřebují malé pomocníky, kteří led snadno připraví. Vyndání kostek ledu z forem ale už tak jednoduché není. Většinou jich vyndáme více, než potřebujeme, a vyzkoušíme nespočet kuchyňského náčiní, abychom je vůbec ven z formy dostali. Jedním z těchto produktů jsou i speciální sáčky na výrobu ledu.

Mohlo by vás zajímat:  Nedostatek vody je reálná hrozba. Každý přitom může začít u sebe a vodou šetřit
Zdroj obrázku: Freepik

Kapsy na výrobu ledu jsou poměrně nepraktické. Vypadají dobře, protože nezaberou v mrazáku mnoho místa, ale je velmi těžké z nich led dostat. Žena na sociální síti TikTok zveřejnila video, ve kterém představila tento produkt. Sáček má speciální nálevku, díky které se pomalu dostane voda do sáčku a rovnoměrně naplní kapsy. Když pustíte vodu příliš silně, nebude sáček naplněný rovnoměrně, což může být velký problém.

Vyjímání kostek ledu ze sáčku je pro mnoho lidí problém

Ukázalo se, že vyjmutí kostek ledu ze sáčku je velká potíž. Právě na tuto část se žena ve videu soustředila a představila jednoduchý způsob, díky kterému nebudete mít již nikdy problém. Zmrzlý sáček s ledem nejdříve srolovala a poté obsah vymáčkla, aby se zbavila vnitřních přihrádek. Díky tomu potom mohla led pohodlně vyndat ze sáčku, jako by tam nikdy přihrádky nebyly. Neroztrhla přitom obal. Problém je, že v každém případě jde o jednorázový produkt, který již nemůžete znovu použít. Musíte mít proto doma vždy zásobu těchto sáčků.

Zdroj: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/youve-been-using-ice-cube-21189119
Přidat na Seznam.cz