Imagehandler.ashx

Domky na nářadí a dřevěné zahradní domky sluší každé zahradě

Praktické domky na nářadí ocení každý pořádkumilovný zahradník, který chce zachovat své náčiní nezkorodované a rád by jej našel pokaždé na stejném místě. Dřevěné zahradní domky, stejně jako domky na nářadí nebo dětské domečky, jsou doménou specialistů na slovo vzatých. Zájemci o luxusní domky, montované chatky a další potřebné stavbičky na pozemek se můžou po nabízených produktech porozhlédnout na stránkách Domky-herold.cz a nechat se před sezonou inspirovat.

Inspirace pro všední i sváteční dny

Dříve by nás nenapadlo, co všechno lze doručit nebo postavit na klíč. Chaty se stavěly svépomocí, místo zahradních domků byly jakési boudičky zajímavých architektonických tvarů, zahradní nářadí se skrývalo do kůlny ke stavebnímu náčiní nebo na půdu, dětem se o domečku leckdy mohlo jen zdát. Tenkrát se přece stavěly bunkry a boudy z vlnitého plechu. I když i tyto stavby měly a stále mají něco do sebe, přece jen jejich životnost není nekonečná. Proto nastupuje generace sofistikovaných zahradních domků, speciálních domků na nářadí, a dokonce i luxusních zahradních chatek. Záleží na každém, jakému stylu dá přednost a v jakých cenových relacích by se rád pohyboval.

Mohlo by vás zajímat:  Tyhle červené bobule nezklamou. Čerstvé i sušené dodají tělu maximum prospěšných látek

Plechové domky na ukrytí palivového dřeva a zahradnického nářadí

Ideálními přístřešky, pod které se bezpečně ukryje dřevo na otop tak, aby na něj nepršelo, nesesypalo se při sebemenším fouknutí větříku a přitom aby byly stylové a jednoduché, jsou plechové domky. Plechové domky, které slouží k uskladnění dřeva, bývají v metalické barvě, a hodí se proto jako přístavky k dřevěným stavbám i zděným budovám. Jejich využití může být různorodé. Další funkční vlastnosti mají domky uzamykatelné, které jsou rozměrnější než přístěnky a se stříškou. Plechové zahradní domky jsou tak velké, že se do nich vejde třeba sekačka na trávu, žebřík, pila, grilovací soustava a další nářadí a k tomu se v nich ještě dva zahradníci otočí. Dají se jednoduše složit a umístit na potřebné místo parcely, kde nebudou překážet, a přesto budou dostatečně po ruce. Výběr všech zahradních domků a jejich variant díky stránkám Domky-Herold.cz převyšuje všechny představy a přání.

Přidat na Seznam.cz