Pestujme.cz Navackove Uvodni

Byty Na Vackově: Atraktivní moderní bydlení na Praze 3

Česká metropole se sice dlouhodobě potýká s nedostatkem nových bytů, ale i tak se na pražském realitním trhu sem tam mihnou neodolatelné nabídky. Mají společného jmenovatele – nevyplácí se nad nimi příliš dlouho váhat. Nyní se pozornost zájemců o moderní bydlení soustředí na projekt Byty Na Vackově. Snoubí vytříbený design, kvalitu a funkčnost, a navíc zvučnou adresu na Praze 3. Proč byste měli zpozornět i vy?

Čtyři bytové domy, které v sobě nesou celkem 232 nových bytových jednotek, představují novou etapu již zavedeného projektu. Plynule navážou na již dokončené projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixfordská a Na Vackově. Variabilní rozloha jednotek od 31 m² až po 114,90 m² bytu uspokojí jak singles, tak i početnější domácnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Živá krajina: revoluce v boji proti suchu začíná

Co bydlení na Praze 3 u parku Židovské pece odlišuje od šedého průměru, je jeho elegantní minimalistická architektura. Patrný je i důraz na zachování soukromí a anonymity. Bytové domy vytvářejí ideální prostředí pro obyvatele, kteří prahnou po kvalitním životě v atraktivní pražské lokalitě s dostatečnou občanskou vybaveností, ale nechtějí strádat ani po jiných stránkách. Klid a zeleň na dosah ruky jsou silné argumenty.

Za pozornost však stojí i samotný Žižkov, kde je projekt situován. Lokalita prochází výraznou proměnou a v blízké budoucnosti se zařadí mezi hlavní pražská centra. V oblasti Vackova se to již dnes hemží obchody, kavárnami, restauracemi, parky – a samozřejmě nechybí ani lékařské ordinace, školy a další prvky občanské vybavenosti. Vše potřebné se nachází doslova pár kroků od bytových domů. Z někdejšího nákladového nádraží se stane ultramoderní nákupní galerie.

Mohlo by vás zajímat:  Časté chyby, které kazí jinak dokonalé grilování

Pestujme.cz Navackove 01

Oblast Vackova si navzdory modernizaci okolí zachovává svůj původní šarm, což dělá z bytů jednu z nejzajímavějších nabídek na trhu. Více informací o průběhu výstavby, podrobnostech o projektu a možnostech financování najdete na oficiálních stránkách projektu byty.navackove.cz.

Přidat na Seznam.cz