Cajovy Sacek1

Vylouhované čajové sáčky pomohou cítit se svěží a vzpruží také rostliny

Spousta lidí si oblíbila pití čaje. Je jedno, jaký čaj máte rádi, všech použitých sáčků by byla obrovská škoda, kdybyste je jen tak vyhodili do odpadkového koše. Místo toho si přečtěte tento článek, ve kterém se dozvíte, jakými způsoby lze tyto čajové sáčky ještě zužitkovat. Určitě se vám alespoň k některé možnosti budou hodit. Mohou posloužit vaší kráse i domácnosti.

Zdroj obrázku: Freepik

Eliminace zápachu rukou

Pokud se potýkáte s nepříjemným zápachem rukou po přípravě některých pokrmů, nemusíte si zoufat a čekat, až tento zápach zase pomine. Ať už vaše ruce smrdí česnekem, cibulí, rybami či jinými potravinami, potírejte je vylouhovanými čajovými sáčky. Uvidíte, jak rychle s nepříjemným zápachem na rukou zamáváte.

Mohlo by vás zajímat:  Pro symbol štěstí má málokdo pochopení. Pavouky z domova vyžene čistota a příjemné vůně

Podpora ženské krásy

Vylouhované čajové sáčky mají také blahodárný vliv na ženskou krásu. Jestliže vás trápí nepříjemná a suchá pokožka, která může být i zarudnutá a svědivá, případně klasický ekzém, neváhejte a sáhněte po pytlících vylouhovaného čaje, které přiložíte na podrážděná místa. Pokud vám nedělá starosti kůže, ale oční vrásky, případně oční víčka, která vypadají unaveně, i zde vám pomůže přiložit vylouhované čajové sáčky. Přikládejte je pravidelně a sledujte změny, které nastanou.

Zdroj obrázku: Freepik

Hnojivo rostlin

Pokud patříte mezi rodiny, které pijí čaj každý den, jistě budete mít dostatek vylouhovaných čajových sáčků, které můžete použít jako levné a přírodní hnojivo pokojových rostlin. Stačí tyto použité čajové sáčky rozstřihnout a vysypat do květináčů, které chcete přihnojit. Zajistí vám dlouhou vitalitu rostlin a podpoří kvetení. Jestliže pijete raději kávu, i lógr je dobré schovávat pro možné přihnojení rostlin. Káva a čaj jsou skvělými přírodními hnojivy vhodnými pro všechny rostliny.

Zdroj: https://www.onegoodthingbyjillee.com/13-uses-for-tea-bags/
Přidat na Seznam.cz