Vylepšete designově vaši zahradu díky zahradním dekoracím

Těšíte se na letní zahradní koupání, opalování, na grilování i párty, kterou uděláte jen ta pro přátele nebo k příležitosti oslavy narozenin či konce školního roku? V tom případě si jistě přejete mít zahradu v dokonalém pořádku a pyšnit se na ní něčím, co ostatní jen tak někde neuvidí. Inspirací vám mohou být zahradní dekorace, jež se hodí do všech zahrad, ať už máte rádi moderní styl, vesnický ráz nebo tradiční vzhled.633341

Abyste viděli i v noci

Velmi oblíbené jsou venkovní solární osvětlení. Vybírat můžete z mnoha druhů i barevných variant. Světla mohou být klasická bílá nebo barevná, stejně tak můžete zvolit např. solární koule, které jsou elegantní, nebo naopak potěšit děti a pořídit solární světlo v podobě pejska s baterkou.

Mohlo by vás zajímat:  Poklad Aztéků přímo na náš stůl. Chia semínka podpoří činnost mozku a zharmonizují tělo

Díky solárnímu osvětlení budete v noci vědět, kde je chodníček přes zahradu, budete se moci koupat v bazénu, nebo si zahrát kopanou.

Květiny v netradičních květináčích

Zahradu můžete oživit i různými typy květináčů, např. květináčem ve tvaru srdce. Osázet ho můžete jednoletými květinami, ať už popínavými, nebo kobercovkami, jež se budou v srdíčku hezky vyjímat.633775

Možná budete překvapeni, ale na zahradu můžete použít i bytové doplňky. Jedním takovým je ratanová lucerna. Krásně vynikne v altánku, ať už pověšená, nebo umístěná na stole, ale také podél terasy.

Mohlo by vás zajímat:  Loupání ořechů způsobuje skvrny na rukách i oblečení. Vyzrajte na ně šikovnými triky

Všechny uvedené dekorace do zahrad najdete na internetových stránkách Velký košík. Potěší vás velký výběr, přijatelné ceny, originální vzhled a pestrost stylů. E-shop získal ocenění Ověřeno zákazníky a podívat se můžete i na hodnocení jiných klientů, kteří zde nakoupili před vámi. Jestliže hledáte něco, čím okořenit vzhled vaší zahrady i interiéru domu nebo bytu, určitě si vyberete. Abyste měli informace o novinkách, můžete si nechat zasílat na vaši adresu katalog zcela zdarma.

Přidat na Seznam.cz