Infoto1

Účinná ochrana domu a zahrady? Fotopasti bez přísvitu!

Chcete zabránit vstupu nepovolaných osob na váš pozemek? To není vůbec jednoduché. Naopak velmi snadné a finančně nenáročné je viníka zaznamenat a pomoci tak s jeho identifikací.

Když neplatí „nepovolaným vstup zakázán“

Ochrana majetku stojí mnohdy nemalé úsilí i finančních prostředků. Existují však řešení. Pokud se např. rozhodnete pořídit fotopasti, budete moci klidněji usínat. Jak tato zařízení fungují? Velmi snadno! Stačí je jednoduše nainstalovat na skryté místo, samozřejmě bez toho, aby jim něco bránilo ve „výhledu“ a to je vlastně vše.

Mohlo by vás zajímat:  Dýni můžeme zpracovat na mnoho chutných způsobů i jako dekoraci

Dojde-li následně v okolí fotopastí k pohybu či teplotním změnám, zařízení pořídí fotografii či kratší video. Nepotřebují tedy žádnou obsluhu, přičemž dokáží zaznamenat události v okolí 15 metrů, a to při teplotách od -20 do +60 °C!

GSM fotopast dokonce umí poslat snímky na mobil či e-mail, takže můžete proti nezvané návštěvě prakticky okamžitě zakročit. I toto speciální zařízení je výrazně levnější a jednodušší řešení než kamerový systém, přičemž nemusíte počítat ani s vysokými provozními náklady!

Infoto.cz: široký sortiment kvalitních fotopastí

Pokud uvažujete o tom, že si fotopast také pořídíte, představujeme vám internetový obchod Infoto.cz. V jeho nabídce naleznete fotopasti bez přísvitu, které jsou vhodné právě k ochraně majetku. Využijí je tedy nejen majitelé domů, zahrad, chat, chalup, sadů anebo garáží, ale také obecní úřady, policie, myslivci či lesníci. Tím se zároveň dostáváme ke druhé variantě, totiž k fotopastem s přísvitem, které sice člověk snadno objeví, zato se výtečně hodí k pozorování zvěře.

Přidat na Seznam.cz