Sunbathing 1207930 1280

Stela: Zahradu vedle nás koupil mladý pár. Když jsem viděla, co zde dělají, zakázala jsem chodit ven manželovi i dětem

Není nic horšího, než špatný soused. Zvláště pokud s ním sdílíte zahradu, která má jenom nízký, drátěný plot. Kvůli novým sousedům jsem totiž zatrhla výlety na zahradu jak mému muži, tak i našim dětem. Proč? Důvod je zcela jednoduchý. Začnu tím, že sousední pozemek v zahrádkářské kolonii patřil staršímu páru, který se ho rozhodl prodat. Na neštěstí byli kupci úplným opakem. Byl to mladý pár, tak do 25 let. Předchozí majitelé využívali svou zahradu hlavně na pěstování a běžný odpočinek. Co ale dělají ti nový, to je šílené.

Oblečení? To jim patrně nic neříká

Nemám nic proti tomu, když se chce člověk opalovat na své zahradě. Ale stejně jako kdekoliv u vody, i zde by měl použít plavky. Zvláště, když se jedná o místo, na které je ze všech stran vidět. Naši noví sousedé v zahradní kolonii si s tímto ale hlavu nijak zvlášť nelámou. Ještě bych pochopila, kdyby si ona pouze sundala vrchní díl plavek. Nejsem úplná puritánka a toto dokážu chápat.

Mohlo by vás zajímat:  Metodu svého dědečka praktikuji každý den. Kvůli zalévání musím vstávat ještě za svítání
Zdroj obrázku: Pixabay.com

Oni ale patrně patří do nějaké skupiny nudistů či naturistů. Jinak si to neumím vysvětlit. V podstatě celé léto se chodili na zahradu opalovat, vždy zcela nazí. Kdyby alespoň leželi jenom na lehátku, ale oni se takto promenádovali po celé své zahradě. Jako by nic. Nechápala jsem to, zda je to nějak uspokojuje, nebo proč to dělají.

Přestali jsme na zahradu chodit

Je jasné, že podobné představení zaujalo zbytek mé rodiny. Můj muž nenápadně okukoval mladou „pětadvacítku“ a mé děti jsou ve věku, kdy  se začínají o sexualitu pomalu zajímat. Krok z mé strany byl jasný – zákaz chození na zahradu. Pro letošní rok má manžel nakázáno vytvořit jakýkoliv plot, který by udělal definitivní předěl mezi námi. Potom ať si tam dělají, co chtějí. Já budu mít jistotu, že to neuvidí nikdo z mé rodiny. A dle rozhovorů s ostatními majiteli zahrádek to vypadá, že podobný radikální krok plánují i další. Jejich zahrada se tak patrně stane uzavřeným obdélníkem mezi jinak celkem otevřenými sousedskými pozemky.

Zdroj: Článek byl zpracován na základě příběhu naší čtenářky
Máte příběh, který by mohl zajímat i ostatní? Napište nám a podělte se s ním. Zpracujeme ho a publikujeme na našem magazínu. Byla by škoda, nechat si ho jen pro sebe.
Přidat na Seznam.cz