Pestujme.cz Vilapark Uvodni

Vilapark Klamovka: Moderní bydlení s výhledem do zahrady

Praha je rušné město a život v ní může být velmi vyčerpávající. Na druhou stranu však láká na spoustu benefitů, které venkov nabídnout nedokáže. Jenomže co když sníte o úhledné zahradě a nemíníte se jí vzdát? Pokud se vám podaří „ukořistit“ některý z bytů ve Vilaparku Klamovka, nebudete muset.

Přítomnost klidné zahrady, do které jsou situovány čtyři sekce domu B na jižní straně pozemku, samozřejmě není jediným důvodem, proč si pořídit bydlení v Praze blízko přírody. Důvodů je daleko více. Bezpečná a skrytá oáza ve víru velkoměsta představuje ideální útočiště pro rodinu, která touží po komfortním životě s útulným prostředím přímo pod okny. Ať už se ven vydáte sportovat, jen tak dovádět s dětmi – anebo si užít piknik s přáteli, vždy se budete cítit jako v zeleném ráji.

Mohlo by vás zajímat:  Zásoba jablek nabízí mnoho kulinářských využití

Za pozornost však stojí čtyři sekce domu A. I ty samozřejmě umožňují vstup na přilehlé pozemky, ale díky orientaci do veřejného parku budou obyvatelé pozorovat měnící se roční období. Atmosféra rozkvetlých stromů, pestrobarevného listí či sněhové pokrývky nikdy neomrzí.

Pestujme.cz Vilapark 01

Atraktivní okolí nadchne a nepustí

Developerský projekt Vilapark Klamovka realizuje zkušený developer Metrostav Development v prémiové lokalitě poblíž někdejšího zámeckého parku Klamovka. Ten měl kdysi na starosti proslulý zahradník a pořadatel slavných květinových trhů Josef Blecha. Jeho odkaz je patrný dodnes a neméně fascinující je i blízké okolí, které láká na dlouhé procházky do nedaleké Ladronky a dalších známých lokalit.

Mohlo by vás zajímat:  Krása některých rostlin není vždy dílem přírody. Jejich tvar je dosažen netradičními postupy. Zní možná zvláštně, ale fungují

Další informace, seznam dostupných bytů a aktuality o Vilaparku Klamovka najdete na oficiálních stránkách projektu vilaparkklamovka.cz.

Přidat na Seznam.cz