Spalovač tuků, který nemá konkurenci. Co v sobě skrývá rakytník, tuší málokdo

Zlepšuje metabolismus, urychluje hubnutí, je snadno dostupný, levný a přírodní. Tato emulze z rostliny pěstované i v naší zemi je skutečným pokladem! Zahrňte rakytníkovou šťávu do své stravy a po několika týdnech uvidíte výsledky.

Příznivý vliv rakytníkové šťávy

Vědci prokázali, že šťáva získaná z rakytníku má příznivý vliv na postavu. Látky obsažené v této rostlině regulují expresi genů odpovědných za přírůstek hmotnosti. Pití šťávy z rakytníku urychluje metabolismus a reguluje hlad. Je důležité zvolit pouze přírodní produkty založené na této rostlině bez umělých přísad nebo cukru.

Jak je to s obsahem antioxidantů?

Odborníci na výživu zdůrazňují, že šťáva z rakytníku je vynikajícím zdrojem antioxidantů, ale má nízký obsah cukrů. Nebude to fungovat jako magický lék, po kterém kilogramy zmizí samy. Tím, že ji zahrneme do stravy, zatímco se staráme o zdravá a vyvážená jídla, můžeme urychlit proces hubnutí. Kromě toho má rakytník řešetlákový řadu zdravotních vlastností, takže stojí za to zahrnout rakytníkové přípravky do stravy.

Mohlo by vás zajímat:  Ani jedna švestka nepřijde nazmar. Díky pomalému usušení si zachovají šťavnatost i vitamíny
Zdroj obrázku: Freepik

Rakytníková šťáva jako zdroj cenných složek

Vědci prokázali, že látky obsažené v rakytníku snižují objem tukových buněk, snižují pocit hladu a touhu po tučném občerstvení a stimulují tělo ke spalování tělesného tuku.

Rakytník řešetlákový obsahuje cenné složky, jako jsou antioxidanty, vitamín C, vitamín E a mimo jiné také množství vitamínu K. Je tedy ideálním doplňkem zdravé výživy, která by měla být nutričně a energeticky bohatá. Díky vitamínu C má šťáva z rakytníku také příznivý vliv na vzhled pokožky. Jeho konzumace podporuje tvorbu kolagenu, činí epidermis pružnější a obnovuje ji.

Rakytníková šťáva působí proti obezitě

Na základě provedeného výzkumu bylo prokázáno, že šťáva z rakytníku má příznivý účinek na střevní mikroflóru, omezuje nadměrnou absorpci tuků a současně její konzumace urychluje spalování tuků. Ačkoli zeštíhlující vlastnosti rakytníku řešetlákového jsou stále studovány v malém rozsahu, výsledky již provedeného výzkumu jsou popsány jako působivé.

Zdroj: https://www.chatelaine.com/health/wellness/seabuckthorn/
Přidat na Seznam.cz